O Nas

FISP - Fundacja Imienia Sw. Patryka

FiSP z zebranych w czasie dorocznego wydarzenie “St. Patrick’s Charity Fundraiser" srodków oraz wkladu sponsorów balu zapewnia pomoc finansowa osobom potrzebujacym na terenie calej Polski.

FiSP przekazuje zebrane w czasie wydarzenie srodki finansowe zarejestrowanym polskim stowarzyszeniom / organizacjom charytatywnym zapewniajacym opieke i pomoc osobom mniej zamoznym. Przekazywane srodki wykorzystywane sa na zakup sprzetu specjalistycznego, finansowanie szkolen i projektów inwestycyjnych. Dzialania te maja na celu zmniejszenie obciazenia w codziennym zyciu podopiecznych, jak i opiekunów, którzy poswiecili swoje zycie sluzbie osobom potrzebujacym.

FiSP dzieki hojnemu wsparciu wolontariuszy indywidualnych i korporacyjnych, przyjaciól oraz darczynców wspomaga w zyciu codziennym polskich obywateli w róznym wieku oraz róznej sprawnosci umyslowej i fizycznej.

FiSP jest organizacja non-profit, prowadzona przez irlandzkich wolontariuszy zamieszkalych na terenie Polski. Doroczny wydarzenie organizowany jest zawsze w polowie marca, w sobote najblizsza obchodom Dnia Swietego Patryka (17 marca). Jesli sa Panstwo zainteresowani udzialem w tegorocznym balu, zapraszmy do rezerwacji 10-osobowych stolów balowych. W tym celu prosimy o kontakt mailowy: seamus.pentony@headcount.pl

Nasz Zespół

Nasz zespół członków komitetu co roku pracuje niestrudzenie nad organizacją wydarzenie. Zajmuje dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, aby zapamiętać noc dla naszych ponad 500 gości, którzy przybywają każdego roku.

Seamus Pentony
Prezes Zarządu
Michael Kenny
Członek Zarządu
Ciaran Murphy
Członek Komisji
Maurice Tracey
Członek Komisji